BİSMİLLAHİRRAHMANNİRRAHİM

  • 0322 233 0 236
  • info@adngrup.com

Kurumsal

ADN Danışmanlık; 2005 yılında Adana'da kurulmuş, Türkiye genelinde faaliyet gösteren kurumsal yapıya sahip bir firmadır.

Uluslararası düzeyde rekabet için hangi düzeyde olursa olsun tüm firmalar yeni çıkış yolları aramaktadırlar. Yeni iş alanları ile sunulan ürün ve hizmetin devamlılığının sağlanmasında tek yol yönetim etkinliği ile ürün güvenirliğinin artırılması ve rekabette üstünlüktür.Bunu sağlayacak olan kalite yönetim sistemleridir.

Kalite yönetim sistemlerinin uygulanması kuruluşların statüsünü ve müşterilerin onlara bakış açısını değiştirmekte, zaman ve paradan büyük ölçüde tasarruf sağlanmakta, çalışanlardan azami verim alınmaktadır. ADN Danışmanlık halen; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, HACCP (Gıda Emniyeti), ISO 22000 (Gıda Emniyeti) , ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği) ile KOSGEB Destekleri, ÇED Raporu, TSE Belgesi, Marka Tescili ve CE Marking konularında danışmanlık hizmeti sunmakta, ayrıca Stratejik Yönetim Danışmanlığı, Endüstriyel Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik Belgesi, Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hizmetleri alanlarında entegre çözümler üretmektedir.

Firmanızda ilgili standarda uygun Sistem Organizasyonu, Dokümantasyon ve Belgelendirme işlemleri, Teknobel bünyesindeki Lead Auditor'lerin nezaretinde çoğunluğu mühendis Kalite Sistem Danışmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

ADN Danışmanlık, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini ve bunları sunuş yöntemlerini birlikte çalıştığı müşterilerinin beklenti, ihtiyaç ve tercihlerine uyarlayabilecek esnekliğe sahiptir. Bu doğrultuda özel planlama yapabilecek yeterlikte, deneyimli ve seçkin, güçlü bir danışman kadrosuna sahip olan ADN Danışmanlık kuruluşlara rekabetçi kaliteyi sunma, sıfır hatayı yakalama ve hızlı değişimi gerçekleştirme aşamalarında onların ihtiyaçlarına yönelik, özel şekilde geliştirilmiş proje ve programlar ile destek olmaktadır.

ADN Danışmanlık danışmanları bir çözüm ortağı olarak, en uygun çözümleri sunmak amacıyla; profesyonel, yüksek kaliteli ve başarılı uygulamaları hayata geçirebilmek için en uygun araçları ve teknikleri kullanmaktadır. ADN Danışmanlık'ı rakiplerinden ayıran; müşteri odaklı anlayışıyla hazır paket çözümler değil, mevcut duruma ve ihtiyaca göre oluşturulan yeni çözümler sunabilmesi ve kurumsal altyapısını sürekli geliştirmesidir.

Kalite Politikamız

ADN GRUP YÖNETİM DANIŞMANLIĞI olarak politikamızın temelini müşteri odaklılık oluşturur.

Yapılacak her bir faaliyetin, sürekli iyileştirmenin bir adımı olduğunun bilincinde olan kurumumuz "Her müşterimiz, tek müşterimizdir" anlayışıyla hareket eder.

Vizyonumuz

Dünden aldığımız birikimleri bugünle birleştirip yarına taşımak, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında en üst sırada olmaktır.

Misyonumuz

Bir danışmanlık ve bilişim firması olmanın ötesinde gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve kaliteli olmasını sağlamak ve bu bilinci tüm çalışanlarımıza aşılamaktır.