BİSMİLLAHİRRAHMANNİRRAHİM

  • 0322 233 0 236
  • info@adngrup.com

Kurumsal

ADN Danışmanlık; 2005 yılında Adana'da kurulmuş, Türkiye genelinde faaliyet gösteren kurumsal yapıya sahip bir firmadır.

Uluslararası düzeyde rekabet için hangi düzeyde olursa olsun tüm firmalar yeni çıkış yolları aramaktadırlar. Yeni iş alanları ile sunulan ürün ve hizmetin devamlılığının sağlanmasında tek yol yönetim etkinliği ile ürün güvenirliğinin artırılması ve rekabette üstünlüktür.Bunu sağlayacak olan kalite yönetim sistemleridir.

Kalite yönetim sistemlerinin uygulanması kuruluşların statüsünü ve müşterilerin onlara bakış açısını değiştirmekte, zaman ve paradan büyük ölçüde tasarruf sağlanmakta, çalışanlardan azami verim alınmaktadır. ADN Danışmanlık halen; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, HACCP (Gıda Emniyeti), ISO 22000 (Gıda Emniyeti) , ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği) ile KOSGEB Destekleri, ÇED Raporu, TSE Belgesi, Marka Tescili ve CE Marking konularında danışmanlık hizmeti sunmakta, ayrıca Stratejik Yönetim Danışmanlığı, Endüstriyel Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik Belgesi, Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hizmetleri alanlarında entegre çözümler üretmektedir.

Firmanızda ilgili standarda uygun Sistem Organizasyonu, Dokümantasyon ve Belgelendirme işlemleri, Teknobel bünyesindeki Lead Auditor'lerin nezaretinde çoğunluğu mühendis Kalite Sistem Danışmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

ADN Danışmanlık, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini ve bunları sunuş yöntemlerini birlikte çalıştığı müşterilerinin beklenti, ihtiyaç ve tercihlerine uyarlayabilecek esnekliğe sahiptir. Bu doğrultuda özel planlama yapabilecek yeterlikte, deneyimli ve seçkin, güçlü bir danışman kadrosuna sahip olan ADN Danışmanlık kuruluşlara rekabetçi kaliteyi sunma, sıfır hatayı yakalama ve hızlı değişimi gerçekleştirme aşamalarında onların ihtiyaçlarına yönelik, özel şekilde geliştirilmiş proje ve programlar ile destek olmaktadır.

ADN Danışmanlık danışmanları bir çözüm ortağı olarak, en uygun çözümleri sunmak amacıyla; profesyonel, yüksek kaliteli ve başarılı uygulamaları hayata geçirebilmek için en uygun araçları ve teknikleri kullanmaktadır. ADN Danışmanlık'ı rakiplerinden ayıran; müşteri odaklı anlayışıyla hazır paket çözümler değil, mevcut duruma ve ihtiyaca göre oluşturulan yeni çözümler sunabilmesi ve kurumsal altyapısını sürekli geliştirmesidir.

Kalite Politikamız

ADN GRUP YÖNETİM DANIŞMANLIĞI olarak politikamızın temelini müşteri odaklılık oluşturur.

Yapılacak her bir faaliyetin, sürekli iyileştirmenin bir adımı olduğunun bilincinde olan kurumumuz "Her müşterimiz, tek müşterimizdir" anlayışıyla hareket eder.

Vizyonumuz

Dünden aldığımız birikimleri bugünle birleştirip yarına taşımak, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında en üst sırada olmaktır.

Misyonumuz

Bir danışmanlık ve bilişim firması olmanın ötesinde gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve kaliteli olmasını sağlamak ve bu bilinci tüm çalışanlarımıza aşılamaktır.

 

ADN Danışmanlık Kaliteli Çözümler Üretiyor

Firmaların yaşadıkları problemlere çözüm üreten ADN Danışmanlık, verim ve kalitenin artışına katkıda bulunuyor..

 İşletmede çalışanların verimi, yapılan hizmet ya da üretim kalitesini artırmak için danışmanlık ve eğitim veren firmalara gün geçtikçe daha çok ihtiyaç duyuluyor. Birçok şirket için eğitim ve danışmanlık yapan bu firmalardan biri de 2007 yılında Adana’da hizmet vermeye başlayan ve Adanın yerel olup ta İstanbul ve Ankara’ya Rakip olan İlk Danışmanlık firması  ADN Kıraç Yönetim Danışmanlık .  Uzun yıllar kalite ve standardizasyon alanlarında faaliyette bulunan, ulusal ve uluslar arası eğitimler almış olan firma sahibi C.Dr. Muzaffer Kıraç, “Düzenlediğimiz eğitimler ve seminerlerle beklentilere ve ihtiyaçlara uygun çözümler üreterek şirketlerin karlılıklarını artırma konusunda önemli katkı sağlıyoruz. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri, OHSAS 18001 İş Güvenliği ve Sağlığı, Hastane Akreditasyon Kriterleri, İyi Tarım Uygulamaları, ISO 900 Baş Denetçilik ve daha birçok alanda seminer ve eğitimler gerçekleştirdik. Biz şirketlere ya da kurumlarımıza sadece hizmet sunmak değil, başarıya endeksli birliktelik öneriyoruz. Bu yüzden gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan oldukça iyi verimler alıyoruz.” diyor.

 

SORUNLAR ÇÖZÜMSÜZ DEĞİL

İş yaşamında karşılaşılan hiçbir sorunun çözümsüz olmadığını ancak alınacak profesyonel danışmanlıklarla bu sorunların üstesinden gelinebileceğini belirten Kıraç şunları söylüyor: “Başarı, problemlerin sizi yönetmesiyle değil, sizin işinizi yönetmenizle sağlanır. İş hayatında sorunlar kesinlikle çözümsüz değildir. Uzmanlık isteyen bu konularda şirketlerin kesinlikle danışmanlık konusunda yardım almaları önemli bir ihtiyaç haline geldi. Biz bu konuda şirketler ve kurumlarla sürekli iletişim içerisindeyiz. Danışmalık ve eğitim programlarımızın yanı sıra bunları tamamlayıcı seminer ve organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Üniversitelerimizle işbirliği içerisindeyiz ve bu konuda akademik çalışmalara da katkı sağlayabiliriz. Türkiye’nin hemen her bölgesinde faaliyetini sürdüren farklı sektörlerde şirketlerimize hizmet verebiliyoruz. ”

 

DÖRT AŞAMA

Yönetim Kurulu Başkanı Ve Baş Denetçi C.Dr.Muzaffer KIRAÇ  ise verilen eğitim projelerini dört ana aşamadan geçtiğini belirterek bunların başında eğitim sürecinin planlanması, programın oluşturulması, eğitimin verilmesi ve eğitim programının değerlendirilmesi olarak ifade ediyor.

Kıraç,  verdikleri eğitimleri ise şöyle sıralıyor: “Zaman yönetimi, proje yönetimi, çağdaş yönetim teknikleri, stratejik planlama, Pazarlama ve satış yönetimi, , kalite maliyetleri, toplam kalite yönetimi, problem çözme teknikleri, istatistiksel proses kontrolü, ekip yönetimi, süreç yönetimi, kişisel hijyen eğitimi, iletişim teknikleri, dış ticaret uygulamaları, personel seçme ve yerleştirme, performans değerlendirme, 6 Sigma.

”Ve Ekliyor EĞİTİM ŞART.